• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Соціально - психологічна служба ліцею

/Files/images/Стрільник Марина Володимирівна.JPG

ХТО ТАКИЙ ПСИХОЛОГ

Це людина, в якої не все ідеально, а все по-справжньому.

З КИМ ПРАЦЮЄ ПСИХОЛОГ


З нормальними людьми, в яких, як і в інших, іноді виникають труднощі.

ОСНОВНІ ВИДИ РОБОТИ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

· Консультаційна робота.

· Психодіагностична робота.

· Корекційно-відновлювальна та розвивальна робота.

· Психологічна просвіта.

· Навчальна діяльність.

· Організаційно – методична робота.

· Зв’язки з громадскістю

Всесвіт безмежний.
У ньому багато яскравих зірок.
І одна, з них, це ти!
Унікальна, неповторна, Людина!

Тебе не забезпечили інструкцією до життя в момент твого народження?
Не сумуй! Гадаємо, якщо б ти її отримав, то вона виглядала б так:

· Ти отримав тіло. Воно може тобі подобатися або не подобатися, але це єдине, що точно є в твоєму розпорядженні до кінця твоїх днів.

· Тобі доведеться вчитися у школі під назвою Життя на планеті Земля. Кожна людина і кожна подія - твій Універсальний Вчитель.

· Не існує помилок, тільки уроки. Невдачі - невід'ємна частина успіху.

· Урок буде повторюватися в найрізноманітніших формах, поки не буде засвоєний повністю. Якщо не зрозумієш легкі уроки - вони стануть важчими. Коли зрозумієш - перейдеш до наступного уроку.

· Зовнішні проблеми – точне відображення твого внутрішнього стану. Якщо зміниш свій внутрішній світ - зовнішній світ так само зміниться для тебе.

· Немає місця і часу краще ніж "тут і зараз". "Там" нітрохи не краще ніж "тут". Коли твоє "там" стане "тут", ти отримаєш інше "там", яке знову буде здаватися краще, ніж "тут".

· Інші - лише твоє відображення. Ти не можеш любити або ненавидіти те, що є в інших, якщо це не відображає твоїх власних якостей.

· Життя майструє раму, а картину пишеш ти. Якщо ти не візьмеш відповідальність за написання картини, то за тебе її напишуть інші.

· Твої минулі і теперішні бажання та думки визначають твоє майбутнє.

· Усі відповіді знаходяться в тобі. Але щоб згадати це - потрібно спостерігати за життям, читати книжки, слухати себе і довіряти собі.

Ти забудеш про все це...

· Ти згадаєш про це тоді, коли захочеш знайти вірне рішення своїх проблем і зробити своє життя успішним та потрібним.

Використано матеріали сайту http://www.pgtk.kuzbass.net/node/392

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ СТРІЛЬНИК МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

Графік роботи
практичного психолога-методиста Стрільник Марини Володимирівни

Понеділок8.00 - 16.00Оформлення документації
Вівторок8.00 - 16.00Індивідуальна психодіагностика
Індивідуальна психокорекція
Обробка результатів дослідження
Середа8.00 - 16.00Консультації педагогів, батьків, учнів
Четвер8.00 - 16.00Групова психодіагностика
Групова психокорекція
П'ятниця8.00 - 16.00Робота з психологічною літературою
Консультації в інформаційно-методичних центрах

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПСИХОЛОГА

23 квітня своє професійне свято відзначають послідовники Фрейда, Юнга і Карнегі — українські психологи. І в цьому наші фахівці випередили колег з інших держав, які не можуть похвалитися офіційним днем ​​в календарі. Навіть у світової психологічної спільноти такого немає. День психолога — свято молоде. Та й самій професії усього-то сто років з гаком. Але спеціалісти психологи широко затребувані в суспільстві: вони працюють і в сфері освіти, і в медицині, і в рекламі. При кожній катастрофі на допомогу поспішають психологи кризових станів, при особистій біді людям допомагають медичні психологи, сотні фахівців в нашій країні дбають про переселенців і військових. Сімейні, дитячі, корпоративні, військові, шкільні, особисті — всі вони допомагають іншим людям розібратися в своїх проблемах, відкривають і показують їм ті ресурси, які ще є в запасі. І хоч люди вони чудові, нехай приводів звертатися до них буде як можна менше.

Соціальний педагог Губань Олена Іванівна

/Files/images/bbloteka/bbloteka/53.jpg

Для батьків:
Соціальний педагог – це педагогічний працівник, основна мета роботи якого полягає у забезпеченні соціально-правового захисту учнів школи та попередженні впливу негативних соціальних чинників на формування та розвиток особистості дитини. У школі він є громадським інспектором з охорони дитинства.

Соціальний педагог:
- здійснює соціально-педагогічний супровід дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей з метою попередження безпритульності, бездоглядності та випадків усіх форм домашнього насильства над дітьми;
- приймає участь в організації безкоштовного харчування учнів з малозабезпечених родин та учнів інших пільгових категорій;
- бере участь у виховній роботі з питань профілактики появи негативних форм поведінки у неповнолітніх (паління, алкоголізму, наркоманії; дитячої злочинності тощо), пропаганди здорового способу життя, статевого виховання молоді;
- допомагає виявленню творчих нахилів, розкриттю здібностей дітей та підлітків, сприяє участі учнів у суспільно-корисній, волонтерській діяльності;
- проводить просвітницьку роботу з батьками або особами, що їх замінюють (індивідуальні бесіди, виступи на батьківських зборах);
- є посередником між школою, сім'єю, державними установами по захисту прав дітей та громадськістю; бере участь в організації їх взаємодії з метою створення умов для нормального розвитку дітей і підлітків.

Для учнів:
У яких випадках звертатися до соціального педагога?
- якщо у Твоїй родині є проблеми, які Тебе постійно турбують, заважають нормально вчитися та відчувати себе щасливим;
- якщо хтось примушує Тебе до вчинків, що суперечать нормам моралі, пригнічують Твою гідність, а Ти не знаєш як себе поводити у такій ситуації;
- якщо Ти відчуваєш, що Тобі потрібна допомога лікаря або юриста, проте не наважуєшся звертатися до батьків;
- і просто коли Тобі здається, що всі інші відвернулися від Тебе і ніхто тебе вже не зрозуміє...

РОЗКЛАД РОБОТИ НА ЧАС КАРАНТИНУ

Залишатися вдома – одна з ключових рекомендацій, яка максимально поширюється через усі канали комунікацій. Під час карантину це – правильний і необхідний превентивний захід, який може допомогти у боротьбі з поширенням коронавірусу COVID-19. Відтак, соціально-психологічна служба НВК працює у звичайному режимі – безкоштовно, анонімно, конфіденційно. Ви можете звернутися за номером +380974964556 (Стрільник М.В.) або +380666064193 (Губань О.І.), коли потребуватимете допомоги. Також, у випадку серйозної загрози, ви завжди можете зателефонувати на Національну гарячу лінію 0 800 500 335 (зі стаціонарних) або 116 123 (з мобільних), або ж викликати поліцію – 102.

Не мовчіть, коли потребуєте допомоги!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ СТРІЛЬНИК МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА ТА ГУБАНЬ ОЛЕНА ІВАНІВНА

Список контактів українських та міжнародних психологів, які готові безкоштовно надавати психологічну підтримку українцям під час війни.

· Центр Коло надає кризові психологічні консультації особам, що потребують підтримки у зв’язку з викликами війни. Пріоритет надається вимушено переселеним особам, родичам захисників. Запис за телефоном: +380 98 559 65 21 (працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00).

· Психологи всеукраїнського кол-центру фундації Варто жити надає безкоштовні психологічні консультації всім, хто цього потребує, зокрема онкопацієнтам та їхнім близьким. Номери гарячої лінії: 5522 — для абонентів Lifecell і Vodafone Ukraine; +38 093 170 72 19 — для абонентів Kyivstar. Телефонувати можна з 11:00 до 19:00 з понеділка по п’ятницю.

· Цілодобові безкоштовні телефони довіри — 0 800 501 212; (044) 456 17 02; (044) 456 17 25.

· Міжнародна гуманітарна організація People in Need надає безкоштовні цілодобові психологічні консультації. Телефон: 0 800 210 160 (цілодобово).

· Lifeline Ukraine — це національна, професійна лінія з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров’я. Консультації надаються 24/7 анонімно та безкоштовно за номером 7333. На сайті також працює чат, куди можна звернутися зі своїми питаннями.

· Безкоштовна гаряча лінія Червоного Хреста Давай поговоримо працює за номером 0 800 331 800.


/Files/images/2023-2024nr/торгівля людьми1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1219

Коментарi